Seniori Jadrana u subotu gostuju u Rovinju u derbiju 3.HNL zapad

Poraz u Vinkovcima
    više
  • 24.2.2020. - Odbojkaški klub Poreč (OK Poreč)

Pobjeda mlađih kadetkinja OK Poreč

Mlađe kadetkinje odbojkaškog kluba odigrale su ovaj vikend u sklopu 9. kola Županijske lige turnir u Vrsaru, protivnice su bile ekipe OK Verude i OK Marčane, iako nekompletne, uspjele su ubilježiti dvije pobjede od po 2:0, te su tako zadržale šanse za osvajanje četvrtog mjesta u Županiji, a time i plasman na prvenstvo regije.
    više

Pobjeda Porečkih odbojkašica

Odbojkašice Poreča pobijedile su i treću utakmicu u nizu, ovoga puta ekipu ŽOK Osijek rezultatom 3:0 (25:10; 25:20; 25:22) za 70 minuta igre.
    Od samog početka utakmice porečke odbojkašice krenule su maksimalno, siguran prijem, igra u obrani i blok, a što je bilo možda odlučujuće odlična igra tehničarke Rudy Renko Ilić koja je razigrala loptama kompletnu ekipu tako da su napadi bili brzi i sigurni. Kroz sva tri seta imponirala je sigurna igra Porečanki koje jednostavno nisu dale gošćama šansu da se vrate u utakmicu. Igra Osječanki u drugom i trećem setu pokazala je dijelom njihovu kvalitetu, na što su naše cure odgovarale sa sve boljom igrom. Vrijedi izdvojiti pobjedničke poene trećeg seta koje je odigrala Lea Banko pri rezultatu 23:22, prvo je razornim smečom donijela 24 poen, a zatim as servisom zaključila utakmicu.
    više
  • 24.2.2020. - Karate klub Finida

Finidi 2. mjesto u katama na Grobničan kupu

više
  • 23.2.2020. - Ženski kuglački klub Istra Poreč (ŽKK Istra)

RIJEKA - ISTRA 2:6

Kuglačice Istre u subotu su upisale još dva dragocijena boda pobijedivši u gostima ekipu Rijeke rezultatom 2:6 sa 96 čunja prednosti. Riječanke su oborile 3396 čunja, dok su igračice Istre oborile 3492 čunja..